Nabór na stanowisko pielęgniarki

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu Ogłasza nabór na stanowisko Pielęgniarki w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

OFERUJEMY:
  • Rodzaj umowy: mile widziane umowa cywilno–prawna ewentualnie umowa o pracę.
  • Zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące okres próbny (z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony).
  • Wymiar czasu pracy: Pełny etat, system pracy zmianowej (12h, od 7:00 do 19:00 i od 19:00 do 7:00).
WYMAGANE DOKUMENTY:
  • Życiorys (CV)
  • Kopia dokumentów: - Aktualne prawo wykonywania zawodu - Wykształcenie (dyplomy ukończenia szkoły) - Kwalifikacje związane z pracą pielęgniarki/pielęgniarza
  • Klauzula informacyjna (załącznik nr 1 pdf)
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2 pdf | doc)
DODATKOWE DOKUMENTY:
  • Kwalifikacje lub doświadczenie w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego.
  Osoby zainteresowane zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną dnia 21 października 2019 r. o godzinie 11:00 w budynku administracji Szpitala pokój numer 2 wraz z wyżej wymienionymi dokumentami. Dokumenty dostępne pod adresem: szpitalkansk.pl lub do odebrania osobiście w budynku Administracji Szpitala (pokój nr 2): SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu ul. Kańsko 1, 78-520 Złocieniec.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 94-367-12-22 wew. 112 do Przełożonej Pielęgniarek Pani Małgorzaty Faltynowskiej.