Nowa aparatura medyczna w Szpitalu

Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu tworzy nową jakość, stale podnosząc poziom świadczonych usług medycznych. We wrześniu 2019 roku  do użytku pacjentów oddano bardzo nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwi przeprowadzenie szczegółowych badań diagnostycznych. Pozwoli on Naszym pacjentom na jeszcze szybszy powrót do zdrowia.

Szpital zakupił i uruchomił nowoczesny aparat do testów wysiłkowych (ergospirometr) oraz kardiomonitor. Zakup został sfinansowany dzięki dotacji z Departamentu Zdrowia MSWiA. Składamy serdeczne podziękowanie i wyrażamy ogromną wdzięczność za umożliwienie zakupu tych nowoczesnych urządzeń, które z całą pewnością pomogą podnieść poziom świadczonych usług medycznych dla leczących się u nas pacjentów.

W imieniu Dyrektora szpitala i całego personelu medycznego naszej placówki jeszcze raz dziękujemy za ten cenny dar.

Umowa o dofinansowanie projektu ze środków UE

16-10-2019

W dniu 10 października 2019 roku w siedzibie Ministerstwa Zdrowia w Sali Kolumnowej została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Remont Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej i Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz ich doposażenie w nowy sprzęt medyczny”.

Nabór na stanowisko pielęgniarki

14-10-2019