Praca dla lekarza

Praca dla lekarza

Praca dla lekarza

Szanowni Państwo,

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu ul. Kańsko 1 ogłasza nabór na stanowisko – Lekarza internistę (bądź w trakcie specjalizacji) / Lekarza Kardiologa (bądź w trakcie specjalizacji).

Oferujemy pełen wymiar godzin bądź w innej formie zatrudnienia. Kandydat ubiegający się o stanowisko powinien posiadać uprawnienia do wykonywania zawodu lub mieć rozpoczętą specjalizację. Proponujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz pracę w miłej atmosferze, w Szpitalu który jest wyposażony w nowoczesny sprzęt oraz mieści się w przepięknej lokalizacji nad samym jeziorem.

W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysłania CV drogą e-mail, pocztą tradycyjną lub osobiście:

943671222   w,127 kontakt telefoniczny

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.