Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej I Psychoterapeutycznej Dla Dzieci I Młodzieży

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej I Psychoterapeutycznej Dla Dzieci I Młodzieży

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej I Psychoterapeutycznej Dla Dzieci I Młodzieży

Mamy przyjemność poinformować, że Samodzielny Publiczny ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu z dniem 1 kwietnia 2020 roku poszerzył swoją ofertę świadczeń zdrowotnych o nowo uruchomiony Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Powiatu Drawskiego. Jednym z elementów tego Ośrodka jest Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży, która mieści się w Drawsku Pomorskim przy ul. Obrońców Westerplatte 11 (przy “czołgach”).
Poradnia rozpoczęła swoją działalność 1 kwietnia 2020 roku.

Poradnia czynna jest codziennie

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Dzwonić mogą zarówno rodzice, nauczyciele, pedagodzy jak i młodzież z Powiatu Drawskiego. Można umawiać się na wizyty, sesje terapeutyczne, pracujemy również środowiskowo, indywidualnie i rodzinnie.

Można zgłaszać swoje problemy, potrzeby jakie występują również w rodzinie, placówce… Prosimy dzwonić do naszych specjalistów. Można również pisać na email: pdim@szpitalkansk.pl

Porad będą udzielać doświadczeni psycholodzy, pedagodzy oraz psychoterapeuci systemowi: Psycholog, Pedagog/Psychoterapeuta systemowy,

  • Rejestracja – 94 314 11 83,

Rejestracja jest czynna w:

  • poniedziałki w godz. 08:00 – 15:00,
  • wtorki w godz. 08:00 – 15:00,
  • środy w godz. 08:00 – 15:00,
  • czwartki w godz. 08:00 – 15:00.
  • piątki w godz. 08:00 – 15:00.

Usługi świadczone w poradni są bezpłatne dla osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym w NFZ. Można się zapisywać na wizytę bez posiadania skierowania.

Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim za współpracę w celu utworzenia w powiecie Poradni tak potrzebnej i oczekiwanej przez mieszkańców.
Już teraz można rejestrować się na wizyty, serdecznie zapraszamy!