Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Szanowni Państwo!

W dniu dzisiejszym, jak co roku zaszczycił nas swoją obecnością Pan Starosta Drawski Stanisław Cybula wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Panią Urszulą Ptak oraz Panią Naczelnik Wydziału Zdrowia Jolantą Banaszek, z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia. Na ręce Pani Dyrektor zostały przekazane życzenia dla wszystkich pracowników naszego Szpitala. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w tym szczególnie ważnym dniu. Dodać należy, że Pan Starosta Stanisław Cybula zawsze pamięta o ważnych okazjach dla Szpitala MSWiA i pracowników i wraz z Panią Przewodniczącą Rady, Panią Naczelnik Wydziału Zdrowia zaszczycają nas swoją obecnością. Są kwiaty, życzenia i jest bardzo miło. W podzięce za pamięć i miłe życzenia obdarowałam Włodarzy najnowszą publikacją książki na temat historii naszego Szpitala stworzoną przez pana Jarosława Leszczełowskiego, która opatrzona jest pięknymi zdjęciami dawniejszymi jaki i teraźniejszymi. Tym gestem sprawiłam obdarowanym radość.
Serdecznie dziękuję,
Dyrektor Ewa Giza