bip szpital kansk

unia europejska

COVID-19: Informacja o bieżącej działalności Szpitala

logo

Mamy przyjemność poinformować, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu z dniem 4 maja 2020 roku wznawia przyjmowanie pacjentów do Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w Oddziale Dziennym, Fizjoterapii Ambulatoryjnej oraz Poradni Rehabilitacyjnej.

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Drawsku Pomorskim pracuję w trybie teleporad (lekarz psychiatra, psycholog) lecz można też umawiać się osobiście. Podobnie jak Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży (Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Drawsku Pomorskim).

Przez cały okres pandemii w ograniczonym zakresie funkcjonują Oddziały: Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, Rehabilitacji Kardiologicznej oraz Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.


Informujemy również, że Szpital nasz jest wolny od COVID – 19 oraz nie przebywają u nas pacjenci podejrzani o COVID – 19. Podobnie jak powiat drawski.

W naszym Szpitalu stosuję się odpowiednie procedury epidemiologiczne: ankiety, mierzenie temperatury, triage pacjentów, wytyczone są szlaki epidemiologiczne, aby pacjent, personel czuł się maksymalnie bezpiecznie.

Osoby, które oczekiwały na miejsca w naszych Oddziałach a zrezygnowały z powodu epidemii, proszę kontaktować się z Izbą Przyjęć 94-367-12-22 wew. 101, jest możliwość ponownego szybkiego wznowienia terminu.

Zwracamy się z prośba, aby przestrzegać zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia i podczas pobytu w naszym Szpitalu dostosować się do obowiązujących zasad i zaleceń, a przede wszystkim do obowiązku zakrywania nosa i ust.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie

22-12-2021

Wszystkim naszym Pacjentom oraz Pracownikom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: ....

ZMIANA GODZIN POBIERANIA WYMAZÓW NA COVID-19 W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

ZMIANA GODZIN POBIERANIA WYMAZÓW NA COVID-19 W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

21-12-2021

UWAGA!!! - NASTĘPUJE ZMIANA GODZIN POBIERANIA WYMAZÓW W KIERUNKU SARS Cov2 W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM...

Galeria

Kontakt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu