bip szpital kansk

unia europejska

Informacja o pracy Szpitala

Mamy przyjemność poinformować, że Szpital od 4 maja działa normalnie i przyjmuje pacjentów do leczenia w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej, Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w Oddziale Dziennym, Fizjoterapii Ambulatoryjnej, Poradni Rehabilitacyjnej oraz w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Informujemy również, że cały czas pracuje Poradnia Zdrowia Psychicznego w Drawsku Pomorskim oraz Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży (Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży w Drawsku Pomorskim).


Szpital nasz jest wolny od COVID – 19 oraz nie przebywają u nas pacjenci podejrzani o COVID – 19. W Powiecie drawskim, do dnia dzisiejszego, również nie stwierdzono przypadku zachorowania na COVID – 19.

W naszym Szpitalu stosuje się odpowiednie procedury epidemiologiczne: ankiety, mierzenie temperatury, triage pacjentów, wytyczone są szlaki epidemiologiczne, aby pacjent, personel czuł się maksymalnie bezpiecznie.

Pacjentów chętnych do leczenia w naszym Szpitalu zapraszamy i prosimy kontaktować się z Izbą Przyjęć 94-367-12-22 wew. 101.
Remont Oddziałów Rehabilitacyjnych

Oddziały o profilu rehabilitacyjnym są po gruntownym remoncie, który zakończyliśmy pod koniec kwietnia 2020 roku. Celem tego zadania było poprawienie komfortu pobytu pacjentów. Wyremontowano wszystkie sale chorych i inne pomieszczenia, zakupiliśmy nowoczesne łóżka szpitalne w celu doposażenia oddziałów oraz zakupiliśmy wiele nowoczesnych urządzeń do rehabilitacji. Uzyskaliśmy jeszcze bardziej poszerzoną ofertę zabiegową szpitala zgodnie z trendami nowoczesnej rehabilitacji.
UGUL

Zwracamy się z prośba, aby przestrzegać zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia i podczas pobytu w naszym Szpitalu dostosować się do obowiązujących zasad i zaleceń.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Nabór na stanowisko lekarza Kierującego Oddziałem

Nabór na stanowisko lekarza Kierującego Oddziałem

22-09-2020

Nabór na stanowisko - Lekarza Kierującego Oddziałem Rehabilitacji Ogólnoustrojowej SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu....

Nabór na stanowisko lekarza

Nabór na stanowisko lekarza

22-09-2020

Nabór na stanowisko - Lekarza Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu....

Galeria

Kontakt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu