Konkurs na stanowisko Z-ca Gł. Księgowego

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu ogłasza konkurs na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu.

Kandydat zgłaszający się do konkursu powinien spełniać wymagania kwalifikacyjne:

1. 1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  2. 2. Co najmniej 2 letni staż pracy w księgowości.
  3. 3. Znajomość stosownych przepisów prawa..
  4. 4. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Zakres obowiązków:

• Kontrola dokumentów wchodzących i wychodzących (faktury, rachunki, weksle itp.) pod względem ich prawidłowości i rzetelności wykonania.
  • Prowadzenie dokumentacji rozliczeń z bankami, ZUS, US i innymi instytucjami.
  • Ewidencjonowanie dokumentów księgowych i sporządzanie sprawozdań.
  • Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi Szpitala.

Kandydat na ww. stanowisko powinien złożyć następujące dokumenty:

• CV;
  • podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem;
  • dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe;
  • świadczenie, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzania postępowania konkursowego na stanowisko objęte konkursem.

Wymagane dokumenty można złożyć/przesłać w Sekretariacie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, 78-520 Złocieniec ul. Kańsko 1 lub przesłać drogą e-mail na adres szpitalkansk@pro.onet.pl w terminie do 13.01.2020 r.

O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Załącznik:

Klauzula Informacyjna.pdf