Nowe połączenie Złocieniec-Szpital

Nowe połączenie Złocieniec-Szpital

Nowe połączenie Złocieniec-Szpital

Szanowni Państwo

Z wielką radością pragniemy Państwa poinformować, iż z dniem 03.08.2020 roku zostaje uruchomiona linia PKS Złocieniec do SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, którą mogą dojeżdżać osoby chcące korzystać z usług zdrowotnych w naszym Szpitalu (Dzienna Rehabilitacja Ambulatoryjna, Fizjoterapia, Poradnia Rehabilitacyjna oraz pracownicy czy inni zainteresowani).

Przedstawiamy harmonogram kursów i ceny biletów, zarówno za kurs jak i okresowy czy miesięczny (wszystko załatwicie u Pana kierowcy).

polaczenie

Transport ten ma ułatwić dostępność do SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, ul Kańsko 1 mieszkańcom Złocieńca.

Od zainteresowania i liczby osób korzystających z usług, do czego bardzo zachęcamy, zależeć będzie powodzenie tej inicjatywy. Po pewnym czasie i analizie w przypadku rentowności tej linii dla PKS Złocieniec planujemy rozszerzenie miejsc dowozu na inne miejscowości Powiatu Drawskiego tak aby jak najwięcej osób potrzebujących mogło korzystać z usług zdrowotnych naszego Szpitala.

Bardzo dziękujemy kierownictwu PKS Złocieniec za konstruktywne rozmowy, przychylność i sfinalizowanie tego jakże ważnego projektu, który służyć ma mieszkańcom Powiatu Drawskiego.