Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Mamy przyjemność poinformować, że Samodzielny Publiczny ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu z dniem 1 kwietnia 2020 roku poszerzył swoją ofertę świadczeń zdrowotnych o nowo uruchomiony Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży Powiatu Drawskiego. Jednym z elementów tego Ośrodka jest Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży, która mieści się w Drawsku Pomorskim przy Placu Elizy Orzeszkowej 3 (Budynek Starostwa Powiatu Drawskiego, na parterze). Poradnia rozpoczęła swoją działalność 1 kwietnia 2020 roku.

Poradnia czynna jest codziennie

W związku z zagrożeniem i obowiązującym stanem epidemii na terenie Polski spowodowanym groźbą zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i związanymi z tym ograniczeniami w chwili obecnej udzielamy porad zdalnie (teleporady). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Dzwonić mogą zarówno rodzice, nauczyciele, pedagodzy jak i młodzież z Powiatu Drawskiego. Można umawiać się na wizyty, sesje terapeutyczne, będziemy również pracować środowiskowo, indywidualnie i rodzinnie.

Można zgłaszać swoje problemy, potrzeby jakie występują również w rodzinie, placówce... Prosimy dzwonić do naszych specjalistów. Można również pisać na email: szpitalkansk@pro.onet.pl

Porad będą udzielać doświadczeni psycholodzy, pedagodzy oraz psychoterapeuci systemowi:

  • Psycholog - 732 895 164,
  • Pedagog/Psychoterapeuta systemowy - 782 421 428,
  • Psychoterapeuta systemowy - 601 184 631.
  • Usługi świadczone w poradni są bezpłatne dla osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym w NFZ. Można się zapisywać na wizytę bez posiadania skierowania.

    Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim za współpracę w celu utworzenia w powiecie Poradni tak potrzebnej i oczekiwanej przez mieszkańców. Dzięki tej współpracy i udostępnieniu nam pomieszczeń Poradnia mogła zostać utworzona. Już teraz można rejestrować się na wizyty, serdecznie zapraszamy!