PUNKT POBRAŃ COVID – 19

W trosce o zdrowie mieszkańców naszego powiatu, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, ul. Kańsko 1, od dnia 01.12.2020 r. uruchamia Punkt pobrań wymazów/testów PCR mających na celu zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID -19.

Punkt pobrań testów znajduje się przed wjazdem  do szpitala w oznaczonym kontenerze.

GODZINY POBIERANIA WYMAZÓW -  07:30 – 12:00. DOSTĘPNOŚĆ - 7 DNI W TYGODNIU. Rejestracja na wymaz odbywa się wyłącznie telefonicznie, od poniedziałku do piątku, w godz. 07:00 – 14:35 numer telefonu 94 36 712 22 – wewnętrzny 101.

Pobieranie wymazów od osób, które mają wystawione zlecenie na wykonanie testu jest bezpłatne.

W przypadku pacjentów, którzy nie posiadają skierowania na badanie istnieje możliwość realizacji testu odpłatnie:
  • Test PCR – kwota 500,00 zł (wynik w ciągu 24-48 godzin)
  • Test antygenowy – kwota 100,00 zł (wynik w ciągu 15 – 20 minut)
Zachęcamy Państwa do robienia przedpłaty na konto Szpitala: Bank Gospodarstwa Krajowego 24 1130 1176 0022 2032 7620 0003 W celu potwierdzenia dokonania zapłaty za wykonanie badania należy przedłożyć kopię przelewu.

W tytule przelewu prosimy wpisać:
test PCR - (imię i nazwisko osoby do testu)
test antygenowy – (imię i nazwisko osoby do testu)

Warunkiem wykonania testu jest przedstawienie "potwierdzenia przelewu" w punkcie pobrań.

• W przypadku braku możliwości przedpłaty na konto, płatność odbywać się będzie w punkcie pobrań, gdzie zostanie wystawiony druk potwierdzający wpłatę (KP).
  • Jeżeli istnieje potrzeba wystawiania faktury, będzie ona wysłana w następnym dniu roboczym na podany w oświadczeniu adres e-mail.

Wynik testu PCR zostanie wysłany na podany adres e-mail.
W przypadku braku adresu e-mail istnieje możliwość odebrania wyniku testu PCR oraz faktury w kontenerze.

Faktura/paragon fiskalny będzie możliwy do odbioru w dniu następnym lub zostanie wysłany na podany adres e-mail. Procedura ta jest spowodowana sytuacją epidemiologiczną.