Światowy Dzień Fizjoterapii

8 września Światowy Dzień Fizjoterapii

Dzień 8 września na całym świecie obchodzony jest jako Światowy Dzień Fizjoterapii. Został ustanowiony w 1996 roku przez Światową Konfederację Fizjoterapii. W tym roku przewodnim tematem tego dnia jest rola fizjoterapeutów w zapobieganiu chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz w postępowaniu z osobami dotkniętymi schorzeniami reumatologicznymi.

foto

W tym szczególnym dniu życzymy wszystkim Fizjoterapeutą wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, wytrwałości w zmaganiu się z trudnościami dnia codziennego oraz dumy i wiele satysfakcji z wykonywanego zawodu. Doceniamy Państwa zaangażowanie i wkład w proces terapeutyczny leczenia Pacjentów.
Życzymy Wam satysfakcji z pracy, aby jej efekty przynosiły Waszym podopiecznym ulgę i pomoc, a Was motywowały do dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy.
Dziękujemy za codzienny trud, za cierpliwość i indywidualne podejście do każdego z Pacjentów. Niech na co dzień otacza Was życzliwość, serdeczność i zrozumienie.