Wigilia dla pracowników Szpitala i zaproszonych gości

Wigilia_2022_005

Spotkanie wigilijne dla pracowników i personelu Szpital MSWiA w Złocieńcu odbyło się 14 grudnia 2022 roku w atmosferze przedświątecznej, do stołu Wigilijnego zasiedli z Dyrekcją, dostojni goście – członkowie Rady Społecznej Szpitala , insp. Norbert Gorzyński – Policja, ppłk Patrycjusz Uchroński Zakład Karny Wierzchowo, st.bryg. Paweł Dymecki PSP Drawsko Pomorskie, przedstawiciel Urzędu Miasta Kalisz Pomorski, Burmistrz Złocieńca Pan Krzysztof Zacharzewski, Pan Maciej Bejnarowicz Dyrektor SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu, Pani Aleksandra Orlińska Inspektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Drawsku Pomorskim, Pani Beata Szczurko Dyrektor DPS Darskowo, Pan Stanisław Cybula Starosta Drawski, Pani Urszula Ptak Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego, Pani Jolanta Banaszek Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych w Drawsku Pomorskim, Pan Karol Korczyński Radca Prawny, przedstawiciele Stowarzyszenia Feniks, Pan Henryk Andrałojć Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim, przedstawiciel Urzędu Miasta w Czaplinku oraz cały personel Szpitala.

Mogliśmy gościć w tym wyjątkowym dniu, również księdza Piotra Zielińskiego ,który przekazał słowo o istocie świąt Bożego Narodzenia, oraz pobłogosławił potrawy i zgromadzonych.

Wigilia_2022_014

Wszystkich przybyłych gości powitała gorąco Pani Dyrektor Szpitala Ewa Giza, która swym wystąpieniem nadała ciepły i radosny ton spotkania w świątecznym blasku. Oprócz życzeń dla licznie zgromadzonych gości i współpracowników, Pani Dyrektor Ewa Giza zrelacjonowała dokonania Szpitala w 2022 r., podziękowała wszystkim pracownikom Szpitala za całoroczny trud dobrze wykonywanej pracy.

Wigilia_2022_013

Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego Pani Dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzymy, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Nam i Naszym Rodzinom w Nowym Roku.

Wigilia_2022_015

W oficjalnej części, znakomici goście złożyli wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczne oraz noworoczne.

Wigilia_2022_011

Wigilia była wyjątkowo uroczysta, pełna wzajemnego zrozumienia. Dzieląc się opłatkiem wigilijnym, jako symbolem pojednania i przebaczenia towarzyszyły z serca płynące życzenia.
Wspólne śpiewanie kolęd, zakończyło tą piękną biesiadę świąteczną