Nabór na stanowisko pielęgniarki

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu
Ogłasza nabór na stanowisko Pielęgniarki
w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

OFERUJEMY:

• Rodzaj umowy: umowa o pracę.
  • Zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące okres próbny (z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony).
  • Wymiar czasu pracy: Pełny etat, system pracy zmianowej (12h, od 7:00 do 19:00 i od 19:00 do 7:00).

WYMAGANE DOKUMENTY:

• Życiorys (CV)
  • Kopia dokumentów:
    – Aktualne prawo wykonywania zawodu
    – Wykształcenie (dyplomy ukończenia szkoły)
    – Kwalifikacje związane z pracą pielęgniarki/pielęgniarza
  • Klauzula informacyjna (załącznik nr 1)
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (załącznik nr 2 pdf | doc)

DODATKOWE DOKUMENTY:

• Kwalifikacje lub doświadczenie w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego.

Osoby zainteresowane zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną dnia 26 kwietnia 2019 r.
o godzinie 10:00 w budynku administracji Szpitala pokój numer 2 wraz z wyżej wymienionymi dokumentami.

Dokumenty dostępne pod adresem: szpitalkansk.pl lub do odebrania osobiście w budynku Administracji Szpitala (pokój nr 2): SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu
ul. Kańsko 1, 78-520 Złocieniec.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 94-367-12-22 wew. 112 do Przełożonej Pielęgniarek Pani Małgorzaty Faltynowskiej.

Spotkanie z Wiceministrem MSWiA

18-09-2019

W piątek 2 sierpnia 2019 roku w Szpitalu odbyła się wizyta robocza gości, na czele z Wiceministrem MSWiA Krzysztofem Kozłowskim

Pomost